Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Rudno

Rudno, warmińsko-mazurskie

  • 790 000 zł
  • 84 800 m²
  • 9,32 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Demski

Skontaktuj się

Działka Rudno

Rudno, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

790 000 zł

84 800 m²

9,32 zł/m²

Działka Rudno

Zaktualizowane: 14 maja 2026

790 000 zł 84 800 m² 9,32 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 790 000 zł (9,32 zł/m²)
  • Działka: 84 800 m²
  •   kształt: nieregularny; zabudowana

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Expert prezentuje na sprzedaż nieruchomość siedliskową o łącznej powierzchni 84 800 m² (8,48 ha) , zabudowaną domem jednorodzinnym o powierzchni około 106 m² oraz budynkiem gospodarczym (obora) o powierzchni około 189 m² .

Budynek mieszkalny zapewniający komfortowe warunki do życia i możliwość aranżacji według własnych potrzeb. (...)

Agent

Grzegorz Demski

660 849...

660 849 146

89 652 16 48

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grzegorz Demski

660 849...

660 849 146

89 652 16 48

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: