Nowy dom ul. Czesława Miłosza
Czesława Miłosza, Rudno, lubuskie
- 590 000 zł
- 81,70 m²
- 7 221,54 zł/m²
Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Nowy dom ul. Czesława Miłosza
Czesława Miłosza, Rudno, lubuskie
zaktualizowane:
23 lutego 2026
Nowy dom ul. Czesława Miłosza
Inwestycja: Osiedle Kanva
Zaktualizowane: 23 lutego 2026
590 000 zł 81,70 m² 7 221,54 zł/m²
zrealizowana
bliźniak
4
470 m²
garaż
Zobacz na mapie
Stan inwestycji:
zrealizowanaRodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
470 m²Miejsce postojowe:
garażSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: nowy dom na sprzedaż
- Cena: 590 000 zł (7 221,54 zł/m²)
- Termin realizacji: maj 2024, zrealizowana
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka domu 81,70 m², 4 pokoje (2 sypialnie), 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak
- Działka: 470 m²
- Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce)
w wiacie garażowej (1 miejsce)
- Źródło: oferta dewelopera: ATC Development, zaktualizowane: 23.02.2026
- sygnatura ogłoszenia: H/18
Lokalizacja
- Inwestycja: Osiedle Kanva
- Adres: Czesława Miłosza, Rudno, lubuskie
- Otoczenie: teren wiejski, obrzeża miasta, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty przemysłowe
- W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, boisko, supermarket, kościół, las, łąka
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, (...)

Inwestycja realizowana przez:
ATC Development
Biuro sprzedaży
Świstackiego 23/1A
Wrocław 50-430
| DomH/1 | 81,77 m² | 7 313,20 zł/m² | 4 | 598 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| H/1 |
| DomA/2 | 88,06 m² | 7 040,65 zł/m² | 4 | 620 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/2 |
| DomA/4 | 88,20 m² | 7 029,48 zł/m² | 4 | 620 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/4 |
| DomA/6 | 88,11 m² | 7 150,15 zł/m² | 4 | 630 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/6 |
| DomA/8 | 87,98 m² | 7 160,72 zł/m² | 4 | 630 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/8 |
| DomA/10 | 87,92 m² | 7 165,61 zł/m² | 4 | 630 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/10 |
| DomA/12 | 87,86 m² | 7 170,50 zł/m² | 4 | 630 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/12 |
| DomA/14 | 87,70 m² | 7 183,58 zł/m² | 4 | 630 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/14 |
| DomA/16 | 87,66 m² | 7 186,86 zł/m² | 4 | 630 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/16 |
| DomA/18 | 87,76 m² | 7 178,67 zł/m² | 4 | 630 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| A/18 |
Biuro sprzedaży
690 055...
690 055 332
695 055 521